Upravit stránku

Clematis show 2021

Výstava plaménků byla ukončena, ale stále je můžete u nás zakoupit. A jaký byl letošní 12.ročník?

Trvalkové léto

Během léta zaplní naše zahradnictví stovky trvalek. Od skalniček, po stínomilné, od půdopokryvných po vysoké, okrasné listem, vodní rostliny i okrasné traviny... S výběrem vám rádi poradíme.

Rozkvetlé léto

Krásně nám tu kvetou lilie, růže, hortenzie i levandule. Přijďte vybírat! Nabízíme vám opravdu úchvatnou novinku hortenzie latnaté SWITCH OPHELIA, která dělá parádu od června do září.

Clematis show

Prodejní výstava plaménků Clematis show se bude konat 12.-18.7. Po delší době se můžete zase těšit na anglické plaménky... Aktualizován seznam plaménků k prodeji.

Leták ZC 14.-28.5.

Vychutnejte si léto a relax na Vaší zahradě s produkty za zvýhodněné ceny. Leták začíná platí od 14.5 až do 28.5.2021. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Leták ZC 30.4.-13.5.

Připravte si truhlíky a záhony! Akční leták plný výhodných cen na letničky a další rostliny, hnojiva nebo substráty začíná 30.dubna...

Čerstvé bylinky a sadba zeleniny

Není nad čerstvou zeleninu a voňavé bylinky z vlastní zahrady. Proto u nás najdete od klasických bylin po méně známé druh a v tomto období i sadbu zeleniny jako jsou papriky, rajčata, saláty, kedlubny....
Nahoru